* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498371 Ziyaretçi

 3 şu An Bağlı

Dikte X - ....... 10.12.2009

Bütün mükemmellik içinizde mevcuttur!

 
Sen Jermen
10 Aralık 2009
 
 

Sen_Jermen_krasaveca.jpgBEN Sen Jermen!

 

Sesimi yeniden duymaktan mutlu musunuz? Sizleri büyük bir parça iyimserlikle esinlemek amacıyla geldim. Ben çok iyimser bir Üstadımdır. Ve sürekli artan tüm zorluklara rağmen, zaferin, son zaferin Işık güçlerinin olacağından eminim! Başka şekilde olamaz! Ve Yol’daki her türlü problemleri ve zorlukları ben daima neşeyle karşılıyorum. Üzerinde alıştırma yapacağınız şeyler vardır! Ve öğreneceğiniz şeyler vardır!

 

Yolunuzda karşılaştığınız çeşitli zorluklara karşı, aynı bunun gibi bir tutumu öğrenmenizi bütün kalbimle size temenni ederim. Şunu her zaman hatırlamanız gerekir; Tanrı sizlere gücünüzün yetmediği ödevler vermiyor ve karşılaştığınız ödevler veya sorunlar, bütün görüş alanızı kaplasa dahi, bu sadece bir illüzyondur. Bu sorun yalnızca, onun çözümüne yönelik bilincinizde bir anahtar buluncaya kadar karşınızda durmaktadır.

 

Ve eğer sizler sürekli sorunlara konsantre olursanız, o halde sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız, eğer başarılara konsantre olursanız, başarı daima size eşlik edecektir.

 

İyimserlik, benim karakterime özgü bir özelliktir. Ve ben bu iyimserliği sizlere bir armağan olarak sunmak istiyorum.

 

Yaşamınızda başınıza gelen her şey bizzat kendiniz tarafından, geçmişte yaptığınız seçimlerinizden oluşturulmuştur. Bütün olayların sebepleri, geçmiş seçimlerden ve hatta bilincinizin olumsuz hallerinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden yaşamınızda karşı karşıya kaldığınız her şeyin asıl sebebi, sizin içinizde, sizin bilinçlerinizde bulunmaktadır. Ve içinizde mevcut olan negatif enerjiler, uzaydan size negatif durumları çekmektedir. Aslında illüzyonu, sonradan onunla karşılaşmak ve çözmek için bizzat kendiniz yaratıyorsunuz. Doğrusunu isterseniz bunu her zaman başaramıyorsunuz, genelde sizler daha büyük bir illüzyon yaratıyorsunuz. Ve bu yalnızca şundan dolayı oluyor; yaşamınızda meydana gelen her şeye karşı yanlış bir biçimde yaklaşıyorsunuz.

 

Büyük bir ihtimalle, geçmişte çok zor durumlarınız olmuştur. Yaşamın sizin için artık bir anlamı kalmadığını düşünmüş, dertlenmişsinizdir. Belki bu bir aşk acısıydı veya işte, ailede bir başarısızlıktı. Hatırlayın, belli bir zaman geçmiş, belki bir gün, belki bir ay, belki de bir yıl ya da bir kaç yıl ve yeni bilinç durumunuzdan, o olaya geri döndüğünüzde, size artık o kadar da çaresiz ve umutsuz görünmemiştir.

 

Yaşamınızda sonradan kahramanca aşacağınız durumları bizzat kendiniz yaratıyorsunuz. Ve verdiğim Öğreti, geçmişte yaratılan bu negatif içsel durumların aşılmasıyla ilgilidir. Her şeyin umutsuz ve anlamsız göründüğü anlarda, beni hatırlamanız gerekiyor. Yalnızca suretimi hayal edin, içinde bulunduğunuz durumdan dikkatinizi başka yöne çevirmek için kendinize bir şans tanıyın.  

 

İllüzyona daldığınızda ve illüzyon size alabildiğince gerçekmiş gibi göründüğünde; Üstatlar’ı, Öğreti’yi ve beni hatırlamanız çok zor olduğunu biliyorum. Bu sizin öğrenmeniz gereken bir şeydir.

 

Tanrı Yücedir. O, her birinizin kendine ait illüzyonun olmasını müsaade etmektedir. Ve farklı insanların aynı duruma düştüklerinde bazıları için trajik, bazıları için ilgi çekiciyken, bazıları bu duruma karşı hiçbir şey hissetmiyorlardır.

 

Dönüştürme sanatı bundan ibarettir; durumu bilincinizde dönüştürmeye başarabildiğiniz zaman. Elbette ki, kendi dışınızda olan hiçbir şeyi değiştirmiyorsunuz, ama olaya karşı tutumunuzu değiştiriyorsunuz. Sizler sadece bu olayda pozitif bir unsur buluyorsunuz, sonra bir tane daha. Sonra dikkatinizi bir süreliğine hoşunuza giden bir şeye çeviriyorsunuz ve sonra olaya geri döndüğünüzde, artık size o kadar kötü ve umutsuz görünmüyor. Durumun kendisi artık değişmiştir bile, çünkü onu doğru tutumunuzla değiştirdiniz. Ve karşı karşıya geldiğiniz negatif duruma sebep olan o çok yoğun enerji, doğru içsel eylemleriniz sayesinde artık hafiflemeye yüz tutmuştur

 

Her duruma daima pozitif tarafından bakmaya çalışın. Durumunuza doğru bir bakış açısı seçmek önemlidir.

 

Rus halkının karakterinde bir özellik var ki; gerçekten de pek çok şeyi bozuyor. O da; olaylara iyimser bir biçimde bakamamaktır. Ben Amerikalıları beğeniyorum, onların her durumda artılar bulma yeteneklerini seviyorum.

 

İlk başlarda ben Rus elçi aracılığıyla mesaj dahi veremiyordum. Rus mantalitesi o dereceye kadar beni engelliyordu.

 

Her şey düzeltilebilir. Ve pek çok karakteristik özellik, yüzyıllarca uygunsuz şartlarda birçok bedenlenmeyle köklenmişse bile, yine de düzeltilebilir.

 

Ben Amerikan elçileri aracılığıyla simya bilimini, dönüştürme bilimini veriyordum. Ve bu bilimin özü her şeyden önce şöyle tarif edilebilir; sizler kalbinizin ateşiyle her türlü durumu, tüm negatifi, en iyi insan niteliklerine dönüştürme fırsatınız vardır. 

 

Bu mesajımı vermek için bilerek, kuzey yarımkürede güneşin yeterli olmadığı ve insanların depresyona maruz kaldığı yılsonunda geldim. Kendiniz üstünde çalışmak için daha büyük bir özen göstermelisiniz. Bütün mükemmellik içinizde zaten mevcuttur. Bu, sizin İlahi özünüzdür, varlığınızın derinliklerinde bulunan altınınızdır. Yapmanız gereken tek şey; kendi hazinenizden yararlanmanıza engel olan karmik birikimleri temizlemek için çaba göstermektir.

 

Mutlu olacaksınızdır! Benim ve diğer Yükselmiş Üstatlar’ın sizlere verdiğimiz tavsiyeleri yaşamınızda takip ederseniz, kesinlikle mutlu olacaksınızdır.

 

Sizlere bugünkü mesajı verdiğim için mutlu oldum!

 
BEN Sen Jermen!
 
 

© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 05/05/2013 · 23:04
Son Güncelleme : 05/05/2013 · 23:13
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 6808 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.06 saniye