* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1498380 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XII - .... 31.12.2010

Tüm sınamaları başarıyla dayanmanızı dilerim

 

Tanrı Maitreya

31 Aralık 2010

 

Maitreya1.jpgBEN Maitreya.

 

Sizler, birçoğunuz beni beklediniz. Ve gelişi Yeryüzü insanlarına önceden kehanet edilmiş, geleceğin Buda’sı olarak beklemeye devam ediyorsunuz.

 

Kendi gelişim için insanlığı bizzat ben hazırlıyorum. Sırlar Okulum’a girmek için hazır olanlarla bizzat ben ilgileniyorum.

 

Birçoğunuz benim davetimi aldınız. Bu elçi aracılığıyla kutsamamı birçok insana bahşettim. Ve benim elmas ışınım, Tanrısallığınızı uyandırmak için hazırdı.

 

Risk alarak benim gözetimim altında inisiyasyonlarını geçmeye karar veren bazılarınız ilk adımları atma cesaretini gösterdiler.

 

Ancak hiç kimse daha ileriye gidemedi. Şu an Yeryüzünde bedende bulunan insanlık için sınamalar çok ağır geldi.

 

Şimdiki insanlığın İnisiyasyon Yolunda hızlı evrimleşme yeteneğine olan tüm şüphelerimize rağmen, bizlerin bile cesaretimizin kırıldığını söylemeye geldim.

 

Sizler için Maya’nın cazibesi, Yükselmiş Üstatlar’ın çağrısından daha güçlü olduğu ortaya çıkmıştır. Bu kadar geniş ölçekli bir denemeye daha önce hiç girişmemiştik, binlerce insan ebedi Hakikatlere aynı anda dokunma ve direkt mesajlarımız aracılığıyla Sonsuz Yaşam iksirini doğrudan içme fırsatını elde etti.

 

Bizler ise yanlış hesap yaptık. Çünkü bilgi ne kadar kolay ulaşılabilir ise, bugünkü jenerasyon tarafından ona verilen değer de o kadar az oluyor. Eğer daha gizli hareket etseydik, belki ilgi daha büyük olabilirdi. Bununla beraber, bizler amacımıza ulaştık. Mesajlarımıza temas eden herkesi izleme fırsatını bulduk. Tepkilerinizi görme şansını yakaladık. Ve koyu bir dindarlığın ve yapmacık bir tebessümün ardında saklanabilen şeyler, ince planda tüm görkemiyle bizlere aşikâr oldu.

 

Bu sebeple, en azından ben memnunum. Üstatlar’a karşı senlibenli tavırlarınız ve mesajlarımızda yazılanlar sizin hakikat algılayışınızla ne kadar örtüştüğü veya örtüşmediğiyle ilgili hakir gören düşünceniz, bizlere, yaşamınızın çoğunu gerçek Sırlar Okulu’nda geçirmiş olsaydınız anlatabileceğinizden çok daha fazla şeyi anlattı.

 

Öncelikle ben, adanmışlık ve içtenliği, ayrıca öğrencilerimin bana karşı hissettikleri İnancı ve Aşkı takdir ediyorum. O zaman onlara ilgimi verebilir ve yorulmak nedir bilmeden yaptıkları işlerin karşılığında gülümseyebilirim. Ve yıllarca sürecek ilham verici işleri yapmaya yüreklenmeleri için benim gerçek öğrencilerime bu gülümseyişim yeterli olmaktadır.

 

Dolayısıyla, davet edilenler çoktur ancak seçilenler çok azdır. Ve tıpkı bitki tohumlarından çok az bir kısmının yeni bir yaşam verme fırsatına sahip olması gibi, bugün yaşayan insanların da çok az bir kısmı evrime devam edebilecektir.

 

Terazinin bir kefesinde, arzularınızı tatmin etme, duyularınızı doyurma isteği, terazinin diğer kefesinde ise Ebedi Yaşam ve evrime devam etme şansı durmaktadır.

 

İnsanların çoğu ise gerçek kaynağı bir kenara bırakıp bir serabı seçiyorlar.

 

Elbette ki bu yalnızca şimdiki yaşamınızın bir sonucu değildir. Yüz binlerce yıl boyunca daha Üçüncü, Dördüncü Kök Irktayken sizler hep egonuzun lehinde seçimler yaptınız.

 

Bu yüzden şimdi bizler, pek çok insanın ruhuna, en azından bizim tarafa gereken saygıyla bakmaları için pratikte, son şansı vermekteyiz. Ama - hayır…

 

Bitmek üzere olan bu yılın sonunda sizlere keyifsiz bir mesaj veriyorum. Ancak, Karmik Kurulu’nun da teyit ettiğine göre, aslında her şey daha da kötü görünmektedir.

 

Geriye kalan tek umut bedende bulunan ve dünyanın günahlarını dengede tutmaya çalışan o çok az sayıdaki kişilerdir.

 

Yasa’ya göre; dünyanın karmasını dengede tutabilmesi için bireyin fiziksel planda bulunması gerekir.

 

İnsanlığın geri kalanı nasıl yardımcı olabilir? Sanırım, her zaman olduğu gibi, gözlerinizi Göklere doğru çevirmeniz ve yeni karma yaratmamaya çalışmaktır.

 

Gelecek Irklar için gereken şartların yaratılması şimdilik erteleniyor. Öncelikle, illüzyona fazlaca kapılanların zihinlerinde her şeyi yerli yerine oturtmak gerekiyor. Bizzat kendinizin yaratmış olduğunuz karmanın bütün meyvelerini tatmanız gerekir.

 

İllüzyon bu etapta daha güçlü çıkmıştır. Ancak bu geçici bir üstünlüktür. Ama elbette, şu an bedende bulunanlar için bu geçici üstünlük, şu anki yaşamlarının sonuna kadar devam edebilir.

 

İlahi mucize tecelli edebilir ve illüzyon başka yöne dönebilir. Bunun için ise dünya nüfusunun yalnızca yüzde biri iştiyaklarını Ebedi Yaşam’a yönlendirmeli ve çevredeki illüzyonu reddetmelidir.

 

Kabul etmelisiniz ki bu, yerine getirilmesi gayet mümkün olan bir koşuldur. Bununla birlikte, bizim çizdiğimiz Yol’u takip edebilecek dünyada, ne yüzde biri, ne de binde bir oranında bir nüfus bile şimdilik bulunamamıştır.

 

Kolay bir yol vardır. Ve o her zaman açıktır, yeter ki üzerinde yürümeyi isteyin. Ve daha zor bir yol da vardır; acıların, dertlerin, hastalıkların, savaşların, felaketlerin yolu… Ve astrolojik dönemlerin bütün dönüm noktalarında, insanlık büyük bir kararlıkla bizim bakış açımıza göre daha zor yolu seçiyor. Belki de insanlık kolay bir yol aramıyordur ve bütün sınamalara sonuna kadar dayanabilenler, sanırım, başarılarının seviyesi bakımından beni geçeceklerdir.

 

Bu yüzden, tüm sınamaları başarıyla dayanmanızı ve cehaletinizi, tutkularınızı ve arzularınızı mümkün olan en kısa sürede yenmenizi dilerim!

 
BEN Maitreya.
 
© Tatyana Mikuşina, 2010
 


Kurulum Tarihi : 26/11/2012 · 22:32
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:01
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 6976 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.19 saniye