* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1505589 Ziyaretçi

 7 şu An Bağlı

Dikte XII - ... 03.07.2010

Karmik Kurul Toplantısı’nın sonuçları üzerine
 
Buda Vairoçana
3 Temmuz 2010
 
BEN Vairoçana. Bugün, Karmik Kurul çalışmasının sonuçlarını sizlere duyurmak için geldim. Bunu yapma şerefi bana düştü.
 
Aranızda, bu elçi aracılığıyla verdiğimiz Öğretiyi dikkatle kavrayanlar, Karmik Kurul’un kararı daima Yüce Merkezi Güneş’le kesin bir mutabakat içerisinde olduğunu iyi bilirler. Bu sebeple, aldığımız karar önümüzdeki yarı-yıl boyunca geçerli olacaktır.
 
Dolayısıyla ben, alınan kararları sizlere bildirmeye hazırım, ama sadece yükselmemiş insanlığa verilebilecek sınırlar dahilinde.
 
Ve tabi ki sizler Öğreti’nin bu elçi aracılığıyla verilmeye devam edip etmeyeceğini merak ediyorsunuzdur.
 
Bizler Öğreti’yi vermek için her fırsatı değerlendiriyoruz. Ve şu an bedende bulununan ve altı yıldır güvenimize mazhar olan elçiyi kullanmazsak, Kozmik Yasa’nın gereğini yerine getirmemiş oluruz.
 
Bu yüzden elçimizle çalışmaya devam edeceğiz. Ve dünya gezegenindeki evrimlerin iyiliği için, İlahi Enerji rezervlerinden birini daha kullanmak üzere Yüce Merkezi Güneş’ten gerekli izni aldığımızı da sizlere söylemeliyim.
 
Bununla beraber, bizler dönem mesajlarının aktarımı için enerjimizi daha fazla harcamayacağız. Enerjiyi aktarmak için başka bir yol kullanacağız. Çok daha amaçlı, daha kesin ve hatta daha güçlü bir yol.
 
Bu yüzden aranızda, mesajları okumaya alışmış olup ta, içerdikleri İlahi Enerji’yi alan ancak onu niyetlenilen amaç doğrultusunda, bilincinin gelişimi için kullanmayan, hatta tam tersine onu ilahi olmayan amaçlar doğrultusunda kullanan sizlere, bu İlahi Enerji kaynağını kapatıyoruz.
 
Bununla birlikte, Öğretimizi anlayabilmek için kendilerini yetiştiren belirli sayıda bir insan kitlesi de vardır. Onlar, bu altı yıl boyunca, üzerine İlahi Bilgelik tohumlarımızın serpildiği ruhlarının toprağını hazır ettiler.
 
Ve şimdi sıra İlahi Bilgelik tohumlarının filiz vermesine geldi. Ve bizler bu filizleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
 
Her biriniz yardımımızı ve desteğimizi alacaksınız. Ve şu ana kadar çok geniş çapta akan, kaplarını akıntının altına koymuş olan bütün herkese yağan o enerji, artık amaçlı bir şekilde sadece bilinçlerini büyütmek ve etraflarındaki insanlara yardım etmek için enerjimizi en etkili biçimde kullanabilecek olanların kaplarına dökülecektir.
 
Bizler insanlığı bu zor zamanda yardım ve desteğimizden yoksun bırakamayız. Ve aranızda Öğretimizi, onun anlamına erişmek için derinlemesine inmeyen, düşüncesizce okuyan sizler için sınav zamanı gelmiştir. Şimdi her bir mesajımızı, bilinciniz tarafından kavranabilmesi için kaç defa tekrarlayarak okumanız gerekiyorsa o kadar kez okuyarak, verilen Öğreti’yi kendi çabalarınızla öğrenmek zorundasınız.
 
Evrimleşme yeteneğinizi kanıtlama zamanı geldi.
 
Çalışmamızın yeni etabı başladı. Ve eğer elçimizle 12 yıllık çalışma döneminin ilk yarısında tohumlarımızı ektiysek ve onları İlahi Enerjiyle suladıysak, bu 12 yıllık dönemin ikinci yarısında yani önümüzdeki altı yılda, bilgelik tohumlarını ruhlarınızda filizlendirmek durumunda kalacaksınız.
 
Yüce Ruh, 12 yıllık dönemin ilk yarısında ruhlarınızı İlahi Enerjiyle doldurdu. Ve şimdi de, ruhlarınız İlahi bilinç filizlerinin büyütmeleri gereken yükseliş dönemi başladı.
 
Bizler, yerkürenin üzerinde, şurada-burada görünecek olan bilinçliliğinizin o sürgünlerine bakma çalışmasıyla yükümlü olacağız.
 
Tek bir filiz bile kaybedilmemelidir. Her bir ruh mümkün olan en yüksek düzeyde yardım ve koruma almalıdır.
 
Bu yüzden, önümüzdeki yıllarda, illüzyonun üzerine çıkmanızı engelleyen karmik koşulları yenmek için bütün gücünüzü toplamalısınız. Ve İlahi bilinçliliğin filizleri belirli bir seviyenin üzerine çıktığı zaman, sizler etrafınızdaki bireylerin insani bilinçlerinden doğan yabani otlardan artık korkmayacaksınız.
 
Böylece altı yıl sonra iyi bir ürün toplamayı ümit ediyoruz. Dikim işini bitirdik. Ve şimdi, Ruhlarınızın ışıldayan kauzal bedenler şeklindeki mahsulü, İlahi ambara toplamak için İlahi bilincinin büyümesini bekliyoruz.
 
Bu şeklide bir dönem başka bir dönemle değişmektedir.  Evrimleşebilecek olan gelişme imkânını elde eder. Evrimleşemeyen ise, Işığın efir oktavlarından bu muhteşem gezegende bedenlenmek için hazır bekleyen gelecek nesillere yavaş yavaş yol verir.
 
Dünya’nın kaderi, bu kainatın alemlerinde oturan diğer birçok evrim için bir örnek oluşturacak biçimde, Özgürlüğün ışıldayan yıldızı haline gelmek üzere çizilmiştir.
 
Şimdi ise sizlere bir şey daha söylemeliyim. Ve birçoğunuz için bu yeni bir haber ya da keşif olacaktır. Çünkü sizler gezegeninizde bir şeylerin değiştirilebileceğini düşünmediniz. Ancak vakit gelmiştir. Ve gelişimlerinde geride kalmış bireyler için, yeryüzüne bedenlenme İlahi imkân kapıları artık kapandı. Ve şimdi yeryüzü, Dünya gezegeninde çoğunluğu oluşturacak başka bireyler tarafından çok yakında mesken tutulacaktır.
 
Sonsuzluğa ayarlanmış kozmik saate göre; bedenlenmede bulunan fakat saatlerini Yüce Merkezi Güneş’le doğrulatmayı istemeyen ruhlar için imkânın son dakikaları geçip gidiyor.
 
Karmik Kurul’un bu görevini yerine getirmekten mutlu oldum: Toplantımızın sonuçlarını sizlere bildirmek.
 
Her şeyin sona erdiğini düşünmeyin. Her şey daha yeni başlıyor. Ve yakın gelecekte parlak keşifler sizleri bekliyor.
 
BEN Vairoçana. Om.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2010
 


Kurulum Tarihi : 25/06/2011 · 09:30
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:03
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 2003 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye