* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
 -  Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1505596 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte XII - .. 18.06.2010

Tanrı’yla her şey mümkündür!
 
Sevgili Portia
18 Haziran 2010
 
Size tekrar gelen BEN Portia!
 
Bugün eğitiminizi devam ettirmeye ve bizim dünyamızda çok iyi bilinen ancak sizin dünyanızda pek yaygın olmayan bazı süreçlerin anlayışını sizlere kazandırmaya niyetliyim.
 
Ben Fırsatlar Tanrıçasıyım. Ve önünüzde muhteşem fırsatların durduğunu iddia ediyorum! Onlar hemen burnunuzun dibindeler. Ve istediğiniz her an onlardan faydalanabilirsiniz. Ve bizler dünya insanlığına açıklanmaya hazır olan muhteşem perspektifleri çoktan gösterdik. Işınlanma, havaya yükselme gibi olanaklar hakkında sizlere açıklamada bulunduk, yeni enerji kaynakları ve gözünüze sanki peri masallarından çıkmış harikalar gibi görünen diğer şeyler hakkında sizleri bilgilendirdik.
 
Sizlere bütün bunların hemen burnunuzun dibinde bulunduğunu ve hepsini kullanabileceğinizi ilan ediyorum.
 
“Öyleyse biz neden göremiyoruz?”-gibi haklı bir soruya, cevabım hazır.
 
Çünkü öncelikle, yaşamınızda bu fırsatların ve mucizelerin meydana gelmesine dış bilincinizde hazır değilsiniz. Ve ikinci olarak da; tüm bunları hayatınızda ortaya çıkması için sizi kuşatmış olan illüzyondan ayrılmak zorundasınız. Sizi saran illüzyona öyle derin saplandınız ki, bu illüzyon bilincinizi ve tüm benliğinizi öyle bir hakimiyet altına aldı ki, sizleri bizim İlahi Dünyamıza yakınlaştıracak illüzyonun daha ince tezahürleri olan yeniliklere yer kalmadı, bilincinizde hiç boş yer yok.
 
Sadece bu iki sebep, gözlerinizin önünde açılmaya hazır olan bu muhteşem fırsatları sizden ayırıyor.
 
Hayatınızda hemen bu yıl ortaya çıkabilecek daha küçük fırsatlar da var. Ve bu fırsatlar hayatınızdaki bazı önemsiz şeylerle ilgilidir. Örneğin; bir üniversiteye gitmek istiyorsunuz ancak sınavı geçemeyeceğinizden korkuyorsunuz ya da bir ülkeye seyahat etmek istiyorsunuz ama paranız yok.
 
İllüzyon dünyanızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz pek çok isteğiniz vardır.
 
Ben hemencecik şu şartı koyuyorum: İstekleriniz, gerçekleşebilmeleri için Tanrı’nın İradesiyle uyum içinde olmak zorundadır. Ve onlar her halükarda gerçekleşecektir! Ancak bu durumda isteklerinizi gerçekleştirmekten sizi alıkoyan şey nedir?
 
Karmanızdır. Auranızda bulunan ve İlahi fırsatın hayatınızda tezahür etmesine izin vermeyen enerjilerdir.
 
Bu yüzden Karmik Kurulu’na mektuplarınızı yazdığınız ve birtakım isteklerinizin yerine getirilmesi için ricada bulunduğunuz zaman, ben teraziyi alırım ve kefenin birine, bir fırsat yakalamaya yönelik isteğinizi yerleştiririm, diğerine de bu fırsatın gerçekleşmesine engel olan karmanızı koyarım. Ve böylece talep ettiğiniz şeyi alırsınız ya da alamazsınız.
 
Bununla birlikte, karma sabit bir şey değildir. İyi veya kötü yönde değiştirilebilir. Karmik Kurulu’na mektuplar yazdığınız zaman, taleplerinizin gerçekleşmesi için bir sonraki yarıyılda, belirli aralıklarla ve belli sayıda dua ya da Rozari okumak için üzerinize bazı yükümlülükler alırsınız. Ve eğer dualarınızın enerjisi uygun bir yolla yönlendirilirse, terazideki karma azalır ve İlahi fırsat daha ağır gelebilir. Bu olabilir ya da olmayabilir. Her şey diğer kefedeki karmanın ağırlığına bağlıdır.
 
Bununla beraber, bütün karmalar dönüştürülebilir ve bütün engeller ortadan kaldırılabilir. Her şey yalnızca sizin kararlılığınıza bağlıdır.
 
Örneğin ben, kötü bir alışkanlıktan kurtulmak için uğraşmış insanlar tanıyorum, özellikle de sigaradan. Yarım yıl süresince, her gün Rozari okudular ama sigara içmeyi yine de bırakamadılar.
 
Bu bağımlılık bilincinizde on yıllardır kök salmıştır. Onun için, ancak çok nadir durumlarda, yarım yıllık süre içinde ondan kurtulabilirsiniz. Bununla beraber, her gün, sürekli olarak bu kötü alışkanlığınızdan kurtulmak için kararlılığınızı göstermelisiniz.
 
Anlıyor musunuz? Her gün bu kötü alışkanlıktan kurtulmayı içtenlikle dilemeli ve Tanrı’dan size yardım etmesini rica etmelisiniz.
 
Dileğinizin gerçekleşmesi için her birinizin ne kadar süre Tanrı’dan ricada bulunması gerekeceğini kesin olarak bilmiyorum ancak dileğiniz, İlahi fırsatın gerçekleşmesiyle sizin aranızda duran karmanın bulunduğu kefeye karşı, İlahi fırsatın bulunduğu kefeyi sürekli olarak aşağı bastırırsa, dileğinizin kesinlikle gerçekleşeceğini biliyorum.
 
Sizin dünyanızda, fırsatların gerçekleşme mekanizması işte böyledir.
 
Ve eğer sizler, fiziksel dünyadaki isteklerinizin gerçekleşmesi için gösterdiğiniz çabanın aynı kararlılıkla, Altın Çağ’da insanlık için hazır bekleyen İlahi fırsatları amaçlamayı edinseniz ve bu, Yeryüzü’nde bedenlenmiş olan insanlığın hiç olmazsa küçük bir yüzdesi tarafından arzu edilseydi, Altın Çağ fiziksel dünyanızda derece derece tezahür olmaya başlardı.
 
İlahi örnekler tezahür olmaya hazırlar. Onlar sadece çevrenizdeki illüzyona sürekli yoğunlaşmış bir şekilde bulunan bilincinizin bundan birazcık kurtulmasını bekliyorlar, böylece İlahi örnekler, bilincinizin içinden geçerek, fiziksel dünyanızda kendi yollarını açabilirler.
 
İnanın bana her şey sanki kendiliğinden oluyormuş gibi cereyan edecek. Gereken tek şey, bilincinizin evrimsel gelişimin yeni basamağına geçmek için hazır olması.
 
Tanrı’yla her şey mümkündür! Ve insanlığın büyük bir kitlesi, eskiden olduğu gibi çok az inanması gerçekten çok üzücüdür. Görünmeyene inanç, bilincinizin inandığınız şeye tutunmasına imkân verir ve onu dünyanıza çekmeye başlar.
 
Bugün yalnız olmadığınızın ve bu kritik anda, Yeryüzündeki insanlığa yardım etmek için bütün Işık Varlıkları Hiyerarşisi’nin çalıştığı teminatını sizlere vermek için geldim.
 
İnancınızı, Umudunuzu kaybetmeyin ve yüreklerinizde Aşkı koruyun. Ve eminim ki başaracağız!
 
BEN Portia, Fırsatlar Tanrıçası.
 


Kurulum Tarihi : 07/06/2011 · 07:18
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 16:56
Kategori : Dikte XII
Sayfa Oku 8306 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye