* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
 -  Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
+ Yıl sonunda inen Karma
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
507 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
 1505596 Ziyaretçi

 6 şu An Bağlı

Dikte X - .. 04.01.2009

Kalpten bir sohbet
 
Meryem Ana
4 Ocak 2009
 
Her zaman olduğu gibi sizinle sohbet etmeye, kalpten bir sohbete, kalpten kalbe bir sohbete gelen BEN Meryem Anayım. Kalpler konuştuğunda, akıl susmakta. Ve aramızdaki gerçek iletişim ancak kalp seviyesinde bağ kurulduğunda mümkündür.
Size Sevgi yetmiyor. Işık yetmiyor. Bazın İlahi enerji yokluğundan dolayı sizler resmen oksijensiz kalmış gibi nefesiz kalıyorsunuz. 
Kalpten kalbe bir sohbet için benimle daha fazla zaman geçirmelisiniz.
Ben tüm şikayetlerinizi ve dileklerinizi dinlemeye hazırım. Utanmayın Özellikle erkekler duygularını ifade etme konusunda çok çekingendirler. Sohbetimizin özel anı geldiğinde, gözlerinde beliren gözyaşını utanarak siliyorlar.
Ağlamaktan utanmayın. Ruhunuz gerçek iletişimi özlemektedir. Kendi dünyanızda ideali arıyor ve bulamıyorsunuz. Erkekler ve kadınlar da. Vücutlarınıza ulaşmaya çalışıyor ama gerçek Aşk, ruh seviyesinde hatta Yüksek Benliğiniz seviyesindedir.
Benimle sohbet ederken gözlerinizi dolduran gözyaşlarınızdan utanmayın. Geçmiş hayatlarınızda ve bu yaşamınızda kadınlar, anneleriniz, kızkardeşlerinizle ilgi pek çok defa hoş olmayan davranışlara izin vermişsiniz. Bırakın bu uygunsuz davranışlarınız gözyaşlarınızda çözülsün ve negatif enerjiler sizi sonsuza dek terk etsin.
Pişmanlığınız, bunun bir pişmanlık olduğunu anlamayabilirsiniz bile, size yeni imkânlar, dünyaya yepyeni bir bakış açmaktadır.
Gözyaşlarınızdan utanmayın. Onlar bilgisizlikten ve düşüncesizlikten yaptığınız karmayı alıp götürmektedir.
Ben sizinleyim. Ben daima sizinleyim ve hayatınızın zor anlarında yardım etmek için her zaman bana seslenebilirsiniz.
Ben, Dünya gezegenin fiziksel planına hiçbir Üstadın olmadığı kadar yakınım. Bu benim özel misyonum. Ben ocağınızı, ülkenizi koruyorum. İlk çağırınızla size gelmeye hazırım.
Bütün bunlar çabalarınız, sizden aldığım Sevgi enerjisi, dua enerjisi sayesinde olmaktadır. 
Bana adadığınız Rozariler, yardıma muhtaç pek çok ruha yardım etme imkânı vermektedir.
Rozarileri içtenlikle okuduğunuzda bunu daima biliyorum. Aramızda, sizden yükselen ve benden aşağı doğru akan bir enerji akışı kurulmaktadır. Bu şekilde benim Sevgi ve Merhamet enerjisini alıyorsunuz.
Özellikle çok üzgün olduğunuzda ve Rozari okuyacak gücünüz olmadığında, beni düşünebilir, bana adanmış melodiler dinleyebilirsiniz. Ve sizden gelen enerji akışı aynı şekilde bana ulaşır ve her birinizi hissederim. Tanrı, beni düşünen veya benden yardım dileyen, O’nun tüm kızlarını ve oğullarını hissetme lütfünü vermiştir.
Bu yüzden bugün daha önce olduğu gibi Göklerin verdiği imkânı kullanabilir ve zor anlarınızda destek için benden yardım isteyebilirsiniz.
Sevgili İsa dün size pek çok resimlerimde varlığımı yerleştirdiğimi söylemiştir. Bunu siz kendiniz de hissedebilirsiniz. Bazı ikonalarım mucizevi etkileri vardır. Destek ışınımı alabilmeniz için ikonlardan birisini imgelemeniz bazen yeterli olmaktadır. Aranızda bulunma imkânım olduğu zaman ki Tanrı bana böyle bir lütuf verdiğini saklamıyorum, varlığımı yanınızda hissedemeyebilirsiniz. Ben tam bulunduğunuz yerde olabilirim. Benim için önemli olan etrafınızda huzur ve barış ortamı kurulmasıdır. Görünmez ve fark edilmez bir şekilde geliyor ve beni eşlik eden hafif gül kokusundan, bazen size geldiğimi tahmin edebilirsiniz.
Bu kış gününde size yararlı olacağını umduğum bazı haberlerle geldim. Dua saatiniz için size Kutsal Meryem Ana’nın duasını vermek isterim.
 
BEN OLDUĞUM BEN ADINA, sevgili Meryem Ana, senin önünde diz çökmeye acele ediyorum. Sana karşı hissettiğim, yüreğimdeki tüm Aşk’ı ifade edebilecek kelime bulamıyorum. Aşkımı ve minnettarlığımı kabul et. Sen şu anda ruhumun gelişimi için en önemli şeyi biliyorsun. Senin yardımını ve desteğini rica ediyorum. Günün telaşı ortasında, ruhumun hatırladığı, seninle doğrudan iletişimde bulunduğumuz o sessiz dakikaları unutmamayı diliyorum. Seninle olan kopmaz bağım yaşamda beni desteklesin ve bu hayatta takip etmeye niyetlendiğim Yüce Yolu hatırlamama yardım etsin. "
 
 
Sık sık beraber olacağımızı, bana sesleneceğinizi içtenlikle umarım. Bizim her türlü ilişkimiz, hatta resmime kısa bir bakışınız bile bilincinizi, kalbime olan yolu henüz bulamamış ve ne yaptığını bilmeyenler tarafından gelecek saldırıların etkileyemeyeceği seviyede tutmanızı yardım edecektir.
 
Bugün sizinle olan BEN Meryem Ana.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2009


Kurulum Tarihi : 22/05/2010 · 23:30
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:41
Kategori : Dikte X
Sayfa Oku 9214 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye